Ուրբաթ, 23 Ապրիլի 2021
Ապրիլի 23-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանի գլխավորությամբ կայացել է Ժողովրդագրական իրավիճակի բարելավման խորհրդի նիստը: Բացման խոսքում փոխվարչապետը նշել է, որ 2020թ. կորոնավիրուսի համավարակը և Արցախի դեմ Ադրբեջանի սանձազերծած պատերազմը խաթարող ազդեցություն են ունեցել... մանրամասն »
Արսեն Թորոսյանը Բնապահպանության և ընդերքի տեսչական մարմնի աշխատակազմին է ներկայացրել Հովհաննես Մարտիրոսյանին ու կարևորել քրոնիկ խնդիրների լուծման ուղղությամբ հետևողական քայլերը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արսեն Թորոսյանը Բնապահպանության և ընդերքի տեսչական մարմնի աշխատակազմին է ներկայացրել տեսչական մարմնի նորանշանակ ղեկավար Հովհաննես Մարտիրոսյանին: Հանդիպմանը ներկա է եղել նաև Տեսչական մարմինների աշխատանքների համակարգման գրասենյակի... մանրամասն »
Ապրիլի 23-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Հայաստանում ԱՄՆ դեսպան Լին Թրեյսիին: Ողջունելով դեսպանին՝ փոխվարչապետը բարձր է գնահատել ԱՄՆ կառավարության ցուցաբերած ֆինանսական ու տեխնիկական աջակցությունը Հայաստանի տնտեսական զարգացմանն ու իրականացվող... մանրամասն »

Пятница, 23 Апрель 2021
Арсен Торосян представил аппарату Инспекционного органа по охране природы и недрам новоназначенного главу структуры и подчеркнул важность решения хронических проблем сферы
Руководитель аппарата премьер-министра Арсен Торосян представил аппарату Инспекционного органа по охране природы и недрам новоназначенного главу структуры Ованеса Мартиросяна. На встрече присутствовал также начальник Бюро по координированию работ инспекционных... подробности »
Вице-премьер Республики Армения Тигран Авинян 23 апреля принял посла США в Армении Линн Трейси. Приветствуя посла, вице-премьер высоко оценил финансовое и техническое содействие правительства США экономическому развитию Армении и проводимым реформам. Тигран Авинян... подробности »
Тигран Авинян провел заседание Совета по улучшению демографической ситуации
Под председательством вице-премьера Республики Армения Тиграна Авиняна 23 апреля состоялось заседание Совета по улучшению демографической ситуации. В своем вступительном слове вице-премьер отметил, что в 2020 году эпидемия коронавируса и развязанная Азербайджаном... подробности »