Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Հայաստանում ԱՄՆ արտակարգ և լիազոր դեսպան Լինն Թրեյսիին: Ողջունելով դեսպանին՝ փոխվարչապետը հանդիպումը համարել է լավ առիթ երկկողմ օրակարգի արդիական հարցերը քննարկելու տեսանկյունից և ներկայացրել է Կառավարության 2021-2026 թվականների... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի Հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների գլխավոր տնօրինության արևելյան հարևանության հարցերով տնօրենին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի Հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների գլխավոր տնօրինության արևելյան հարևանության հարցերով տնօրեն Լոուրենս Մերեդիթին: Հանդիպմանը ներկա էին նաև ԵՄ պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Անդրեա Վիկտորինը,... մանրամասն »

Четверг, 7 Октябрь 2021
Вице-премьер Мгер Григорян принял директора департамента Восточного партнерства генерального директората Европейской комиссии по вопросам политики соседства и переговоров о расширении
Вице-премьер Мгер Григорян принял директора департамента Восточного партнерства генерального директората Европейской комиссии по вопросам политики соседства и переговоров о расширении ЕС Лоуренса Мередита. Во встрече приняли участие также руководитель делегации ЕС... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял Чрезвычайного и Полномочного посла США в Армении Линн Трейси. Приветствуя посла, вице-премьер назвал встречу хорошей возможностью для обсуждения актуальных вопросов двусторонней повестки и представил процесс разработки программы... подробности »