Բաբաջանյան-Աշտարակ ճանապարհահատվածը շահագործման կհանձնվի այս տարեվերջին․ տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի նիստը
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանի գլխավորությամբ այսօր տեղի է ունեցել «Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի, Վանաձոր-Ալավերդի-Վրաստան սահման միջպետական ավտոմոբիլային ճանապարհի վերականգնման և բարելավման, քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային և հյուսիսային... մանրամասն »
Արտոնյալ պայմաններով հիպոթեքային վարկավորման պետական ծրագրից կօգտվեն 2022թ. դիմում ներկայացրած բոլոր զինծառայողները
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը: Նպատակ ունենալով ընդլայնելու ՊՆ համակարգի սպայական և ավագ ենթասպայական կազմերի պայմանագրային զինծառայողների կողմից բնակարանի կամ բնակելի տան ձեռքբերման կամ... մանրամասն »

Участок дороги Бабаджанян-Аштарак планируется сдать в эксплуатацию до конца 2022 года: состоялось заседание совета правления Программы дорожного коридора Север-Юг и Инвестиционной программы стабильного городского развития
Под председательством вице-премьера Амбарцума Матевосяна сегодня состоялось заседание совета правления “Программы дорожного коридора Север-Юг, восстановления и благоустройства межгосударственной автомобильной дороги Ванадзор-Алаверди-граница Грузии,... подробности »
Все подавшие заявления в 2022 г. военнослужащие смогут воспользоваться государственной программой ипотечного кредитования на льготных условиях
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Амбарцум Матевосян. Правительство внесло дополнения и изменения в одно из предыдущих решений с целью расширения круга бенефициаров программы долгосрочной ипотеки с... подробности »