Հինգշաբթի, 28 Սեպտեմբերի 2023
ԼՂ-ից Հայաստանի սահմանը հատած անձանց թիվը գերազանցում է 76 հազարը. Կառավարությունը յուրաքանչյուրին միանվագ կհատկացնի 100-հազարական դրամ
Ներքին գործերի նախարարության միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայության պետ Արմեն Ղազարյանը և Վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը ներկայացրել են Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցներին Կառավարության «Հումանիտար կենտրոն»-ի կողմից... մանրամասն »
Ժամը 14:00-ի դրությամբ ԼՂ-ից բռնի տեղահանված անձանց թիվը կազմում է 70 հազար 500
Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Գնել Սանոսյանը և Վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը ներկայացրել են Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցներին Կառավարության «Հումանիտար կենտրոն»-ի կողմից ցուցաբերվող աջակցության... մանրամասն »
Սեպտեմբերի 28-ին ժամը 12:00 դրությամբ ԼՂ-ից Հայաստան մուտք է գործել բռնի տեղահանված 68 386 անձ
Սեպտեմբերի 28-ին ժամը 12:00 դրությամբ ԼՂ-ից Հայաստան մուտք է գործել բռնի տեղահանված 68 386 անձ: Բոլոր նրանց, ովքեր չունեն կեցության նախապես որոշված վայր, Կառավարությունն ապահովում է համապատասխան կեցավայրով: Աջակցության կարիքների նպատակով հաշվառումը շարունակվում է:   մանրամասն »
Սեպտեմբերի 28-ին ժամը 08:00 դրությամբ ԼՂ-ից Հայաստան մուտք է գործել բռնի տեղահանված 65 036 անձ
Սեպտեմբերի 28-ին ժամը 08:00 դրությամբ ԼՂ-ից Հայաստան մուտք է գործել բռնի տեղահանված 65 036 անձ: Բոլոր նրանց, ովքեր չունեն կեցության նախապես որոշված վայր, Կառավարությունն ապահովում է համապատասխան կեցավայրով: Աջակցության կարիքների նպատակով հաշվառումը շարունակվում է:

Четверг, 28 Сентябрь 2023
Границу Нагорного Карабаха с Арменией пересекли более 76 тыс вынужденных переселенцев, правительство единоразово выделит каждому из них по 100 тыс драмов
Начальник Службы миграции и гражданства министерства внутренних дел Армен Казарян и пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян представили работу “Гуманитарного центра” правительства по предоставлению поддержки вынужденным переселенцам из Нагорного... подробности »
По состоянию на 14:00 число вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха составляет 70 5оо
Министр территориального управления и инфраструктур Гнел Саносян и пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян представили работу “Гуманитарного центра” правительства по предоставлению поддержки вынужденным переселенцам из Нагорного Карабаха. По... подробности »
По состоянию на 12:00 часов, 28 сентября, из Нагорного Карабаха в Республику Армения въехало 68 386 вынужденных переселенцев
По состоянию на 12:00 часов, 28 сентября, из Нагорного Карабаха в Республику Армения въехало 68 386 вынужденных переселенцев. Всех лиц, которые не имеют заранее определенного места жительства, правительство обеспечивает соответствующим жильем. Регистрация потребностей в... подробности »
По состоянию на 08:00 часов, 28 сентября, из Нагорного Карабаха в Республику Армения въехало 65 036 вынужденных переселенцев
По состоянию на 08:00 часов, 28 сентября, из Нагорного Карабаха в Республику Армения въехало 65 036 вынужденных переселенцев. Всех лиц, которые не имеют заранее определенного места жительства, правительство обеспечивает соответствующим жильем. Регистрация потребностей в... подробности »