Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է Արամ Խաչատրյանի 120-ամյակին նվիրված նամականիշի մարման արարողությանը
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, Արամ Խաչատրյանի 120-ամյակի հոբելյանական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանը Արամ Խաչատրյանի տուն-թանգարանում մասնակցել է կոմպոզիտորի 120-ամյակի շրջանակում իրականացվող «Աշխարհահռչակ հայեր. Արամ Խաչատրյան» թեմային նվիրված... մանրամասն »
Ներկայացվել են մանրամասներ ԼՂ-ից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցների կենսաթոշակների և նպաստների վճարման ընթացակարգերի վերաբերյալ
Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ Դավիթ Խաչատրյանը և նախարարի մամուլի քարտուղար Զարուհի Մանուչարյանը «Հումանիտար կենտրոն»-ում կայացած ճեպազրույցի ընթացքում մանրամասներ են ներկայացրել ԼՂ-ից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցների կենսաթոշակների և... մանրամասն »

Араик Арутюнян принял участие в церемонии гашения почтовой марки, посвященной 120-летию Арама Хачатуряна
Руководитель аппарата премьер-министра, председатель Комиссии по случаю 120-летнего юбилея Арама Хачатуряна Араик Арутюнян в Доме-музее Арама Хачатряна принял участие в церемонии гашения почтовой марки на тему “Всемирно известные армяне. Арам Хачатурян”.... подробности »
Представлены подробности о процессах выплаты пенсий и социальных пособий вынужденным переселенцам из Нагорного Карабаха
Заместитель министра труда и социальных вопросов Давид Хачатрян и пресс-секретарь министра труда и социальных вопросов Заруи Манучарян в ходе состоявшегося в “Гуманитарном центре” брифинга представили подробности относительно процессов выплаты пенсий и... подробности »