Երեքշաբթի, 5 Մարտի 2024
Արայիկ Հարությունյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Ազգային փոքրամասնությունների հարցերով խորհրդի հերթական նիստը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Ազգային փոքրամասնությունների հարցերով խորհրդի հերթական նիստը: Քննարկվել են խորհրդի գործող աշխատակարգում կատարվող փոփոխություններին, ընթացիկ տարում Հայաստանի պետական բյուջեով... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանի գլխավորությամբ քննարկվել է Օլիմպիական խաղերին մասնակցության աշխատանքների և վարչապետի հանձնարարականների կատարման ընթացքը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել են 2021 թվականի օգոստոսի 16-ին օլիմպիականների հետ վարչապետի հանդիպումից բխող հանձնարարականների կատարման ընթացքը և Փարիզ-2024 Օլիմպիական խաղերին... մանրամասն »

Под председательством Араика Арутюняна состоялось очередное заседание Совета по вопросам национальных меньшинств
Под председательством руководителя аппарата премьер-министра Араика Арутюняна состоялось очередное заседание Совета по вопросам национальных меньшинств. Были обсуждены вопросы, связанные с изменением порядка работы Совета, распределением выделенной... подробности »
Под председательством Араика Арутюняна обсужден процесс подготовки к участию в Олимпийских играх и выполнения поручений премьер-министра
Под председательством руководителя аппарата премьер-министра Араика Арутюняна состоялось совещание, в ходе которого были обсуждены процесс реализации поручений премьер-министра, данных 16 августа 2021 года на встрече с участниками Олимпийских игр, и подготовка к участию... подробности »