Երկուշաբթի, 24 Փետրվարի 2014
Ներկայացվել են ՄՄ-ին անդամակցելու նպատակով ՀՀ ֆինանսների նախարարության, ՀՀ ԿԱ ՊԵԿ-ի, ՀՀ ԿԲ-ի իրավասությունների շրջանակներում իրականացվող աշխատանքները
ՀՀ կառավարության կենտրոնում այսօր կայացած հերթական ասուլիսի թեման վերաբերում էր Մաքսային միությանն անդամակցելու նպատակով ՀՀ ֆինանսների նախարարության, ՀՀ ԿԱ ՊԵԿ-ի, ՀՀ ԿԲ-ի իրավասությունների շրջանակում իրականացվող աշխատանքներին: ՀՀ ֆինանսների նախարարի տեղակալ,... մանրամասն »
ՄՄ Հայաստանի անդամակցությունից հետո գյուղատնտեսական մթերքների արտադրման և արտահանման ծավալները կավելանան. Գրիշա Բաղյան
Մաքսային միությանն անդամակցելու նպատակով ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության իրավասությունների շրջանակներում իրականացվող աշխատանքներին էր նվիրված ՀՀ կառավարության կենտրոնում այսօր կայացած մամուլի ասուլիսը: Ինչպես նշել է ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարի տեղակալ,... մանրամասն »

Понедельник, 24 Февраль 2014
Представлены работы, осуществляемые в рамках полномочий Министерства финансов РА, Комитета госдоходов при Правительстве РА, ЦБ РА с целью вступления в Таможенный союз
Тема состоявшейся сегодня в пресс-центре Правительства РА пресс-конференции относилась к работам, осуществляемым с целью вступления в Таможенный союз в рамках полномочий Министерства финансов РА, Комитета госдоходов при Правительстве РА, ЦБ РА. Заместитель Министра... подробности »
Гриша Багян: после вступления Армении в Таможенный союз объемы производства и экспорта сельскохозяйственной продукции увеличатся
Состоявшаяся сегодня в пресс-центре Правительства РА пресс-конференция была посвящена работам, осуществляемым с целью вступления Армении в Таможенный союз в рамках полномочий Министерства сельского хозяйства РА. Как отметил заместитель Министра сельского хозяйства... подробности »