Մինչեւ 2017թ.-ը Հայաստանում նախատեսվում է ստեղծել 60 000 նոր աշխատատեղ
ՀՀ կառավարությունն այսօրվա նիստում հավանության է արժանացել Հայաստանի 2014-2025թթ. հեռանկարային զարգացման ռազմավարական ծրագիրը: Ինչպես նիստից հետո ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում կայացած ասուլիսում նշել է ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Վահրամ Ավանեսյանը, երկարաժամկետ այս... մանրամասն »
Կասեցվել է տարիներ առաջ առանց սեփականատիրոջ փոփոխության վաճառված մեքենաների պարտադիր ապահովագրման որոշումը
Մինչև տարեվերջ կասեցվել է տարիներ առաջ առանց սեփականատիրոջ փոփոխության վաճառված և այժմ հաշվառման մեջ գտնվող մեքենաների պարտադիր ապահովագրման որոշումը: Այս մասին ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում այսօր կայացած ասուլիսում հայտնեց ՀՀ արդարադատության նախարար Հրայր... մանրամասն »

Четверг, 27 Март 2014
Правительство РА на сегодняшнем заседании одобрило Стратегическую программу перспективного развития Армении на 2014-2025 гг. Как на состоявшейся после заседания пресс-конференции в пресс-центре Правительства РА отметил Министр экономики РА Ваграм Аванесян, эта... подробности »
Приостановлено решение об обязательном страховании автомашин, годы назад проданных без изменения собственника
До конца года приостановлено решение об обязательном страховании автомашин, годы назад проданных без изменения собственника и в настоящее время находящихся на учете. Об этом на состоявшейся сегодня в пресс-центре Правительства РА пресс-конференции заявил Министр... подробности »