Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Վ. Մովսիսյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 8 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես քննարկվել է և հաստատվել` ՄԱԿ-ի փախստականների հարցերով... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի ուղերձը Հայկական միջազգային տնտեսական ֆորումի կազմակերպիչներին և մասնակիցներին
Բարև ձեզ հարգելի հյուրեր, ֆորումի մասնակիցներ, Ողջունում եմ այս նախաձեռնությունը, որն իրականացրել է Համաշխարհային հայկական կոնգրեսը. միջոցառում, որն իր առջև նպատակ է դրել շարունակելու այն գործընթացը, որ Հայաստանում արդեն մի քանի տարի շարունակվում է՝... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель Комиссии В. Мовсисян. Комиссия рассмотрела 8 благотворительных программ. В частности, были обсуждены, рассмотрены и утверждены:... подробности »
Послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна участникам и организаторам Армянского международного экономического форума
Здравствуйте, уважаемые гости, участники форума, Приветствую эту инициативу, которую осуществил Международный армянский конгресс, мероприятие, целью которого является продолжение того процесса, который продолжается в Армении уже несколько лет – осуществление... подробности »