ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ Վազգեն Խաչիկյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության սոցիալական ապահովագրության պետական հիմնադրամի նախագահ: Համառոտ կենսագրություն Վազգեն Խաչիկյանը ծնվել է 1972թ. Ախթալայում: 1997թ. ավարտել է Երևանի պետական համալսարանի... մանրամասն »
Այսօր Հայաստանի պետական ճարտարագիտական համալսարանում տեղի է ունեցել համալսարանի հոգաբարձուների խորհրդի այս տարվա առաջին նիստը, որին մասնակցել է հոգաբարձուների խորհրդի անդամ, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: ՀՊՃՀ ռեկտոր Յուրի Սարգսյանը զեկուցել է 2003-2004թթ.... մանրամասն »

Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Вазген Хачикян назначен председателем Государственного фонда социального страхования Республики Армения. Краткая биография Вазген Хачикян родился в 1972 году в Ахтале. В 1997 году окончил юридический факультет... подробности »
Сегодня в Государственном инженерном университете Армении состоялось первое в этом году заседание Совета попечителей университета, в котором принял участие член Совета попечителей, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Ректор Государственного инженерного... подробности »