Հինգշաբթի, 8 Սեպտեմբերի 2005
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է ՄԱԿ-ի մանկական հիմնադրամի հայաստանյան գրասենյակի ղեկավար Շելդոն Յեթին: Շնորհավորելով պարոն Շելդոն Յեթին՝ ՄԱԿ-ի Մանկական հիմնադրամի hայաստանյան գրասենյակի ղեկավարի պարտականությունները ստանձնելու կապակցությամբ,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է եգիպտական «Վաքսերա» ընկերության նախագահ Մոհամմադ ալ-Աբբադիին: Կարևորելով հայ-եգիպտական առևտրատնտեսական հարաբերությունների զարգացումը, վարչապետը նշել է, որ դեղագործության բնագավառում հաջողությամբ գործող... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Թայլանդի Թագավորության արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ Վիրաչայ Վիրամեչեկուլին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով Հայաստանի և Թայլանդի միջև բարձր մակարդակի փոխայցելությունների ակտիվացումը և... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Կառավարությունը հավանություն է տվել «ՀՀ ֆինանսական համակարգի կարգավորման և վերահսկողության զարգացման մասին», ինչպես նաև «ՀՀ կենտրոնական բանկի մասին», «Արժեթղթերի շուկայի... մանրամասն »

Четверг, 8 Сентябрь 2005
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял президента египетской компании "Ваксера" Мохаммада аль-Аббади. Подчеркнув важность развития армяно-египетских торгово-экономических отношений, Премьер-министр отметил, что приход успешно действующей в сфере... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял руководителя Армянского офиса Детского фонда ООН в Армении Шелдона Йета. Поздравив господина Шелдона Йета с вступлением в должность руководителя Армянского офиса Детского фонда ООН в Армении, Премьер-министр... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял заместителя Министра иностранных дел Королевства Таиланд Вирачая Вирамечекула и возглавляемую им делегацию. Приветствуя активизацию взаимных визитов высокого уровня между Арменией и Таиландом и подчеркнув, что... подробности »