ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Արաբական Միացյալ Էմիրությունների պետության բարձրագույն խորհրդի անդամ, Շարժայի Էմիր, շեյխ դոկտոր Սուլթան բեն Մոհամմադ ալ-Կասիմիին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Գոհունակություն հայտնելով բազմաթիվ արաբական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի ուղերձը Հայաստանի Հանրապետության Անկախության տոնի առթիվ
Սիրելի հայրենակիցներ, Շնորհավորում եմ ձեզ Հայաստանի Անկախության տոնի առթիվ: 14 տարի առաջ, սեպտեմբերի 21-ին ընտրելով անկախության ուղին` մեր ժողովուրդն իրականություն դարձրեց ազատատենչ իր նախնիների նվիրական երազանքը, հաստատեց աշխարհի քաղաքակիրթ երկրների ու... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял члена Высшего совета Объединенных Арабских Эмиратов, эмира Шаржи, шейха доктора Султана бен Мохаммада аль-Касими и возглавляемую им делегацию. Выразив удовлетворение нынешним уровнем отношений Армении с... подробности »
Послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна по случаю Дня Независимости Республики Армения
Дорогие соотечественники, Поздравляю Вас с праздником - Днем Независимости Республики Армения. 14 лет назад, проголосовав 21 сентября за независимый путь развития, наш народ сделал реальностью заветную мечту своих свободолюбивых предков, подтвердил свое несгибаемое... подробности »