Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել վարչապետին առընթեր երիտասարդության հարցերով խորհրդի նիստ, որը վարել է վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Մինչ նիստի օրակարգի հարցերին անցնելը, վարչապետը խորհրդի անդամներին է ներկայացրել Մշակույթի և երիտասարդության հարցերի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը նոյեմբերի 24-ին աշխատանքային այցով կմեկնի Մոսկվա՝ ԱՊՀ անդամ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի հերթական նիստին մասնակցելու նպատակով: Պատվիրակության կազմում են ՀՀ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Իսրայելի գլխավոր ռաբբի Յոնա Մեցգերին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը, որի կազմում են Իսրայելի խորհրդարանի (կնեսետ) երկու պատգամավորներ, Համաուկրաինական հրեական կոնգրեսի նախագահ Վադիմ Ռաբինովիչը, ռաբբիններ, այլ... մանրամասն »

Вторник, 22 Ноябрь 2005
Сегодня в Правительстве состоялось заседание Совета по делам молодежи при Премьер-министре РА, которое вел Премьер-министр Андраник Маргарян. Перед тем, как перейти к вопросам повестки дня, Премьер-министр представил членам Совета новоназначенного заместителя... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял Верховного Раввина Израиля Йону Мецгера и возглавляемую им делегацию, в составе которой – два депутата Кнессета Израиля, председатель Всеукраинского еврейского конгресса Вадим Рабинович, раввины, другие... подробности »
Возглавляемая Премьер-министром РА Андраником Маргаряном правительственная делегация 24 ноября с рабочим визитом направится в Москву для участия в очередном заседании Совета глав правительств Содружества Независимых Государств. В состав делегации входят:... подробности »