Չորեքշաբթի, 30 Նոյեմբերի 2005
Դեկտեմբերի 2-ին Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության նախագահ Միխայիլ Ֆրադկովը երկօրյա պաշտոնական այցով կժամանի Երևան: Նրա գլխավորած ատվիրակության կազմում են Հայաստանում Ռուսաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Նիկոլայ Պավլովը, ՌԴ տրանսպորտի նախարար Իգոր Լևիտինը,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ, Անատոլի Մաթևոսյանը նշանակվել է ՀՀ արդարադատության նախարարի տեղակալ:
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է ՄԱԿ-ի մշտական համակարգող, Հայաստանում ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագրի (ՄԱԶԾ) մշտական ներկայացուցիչ տիկին Կոնսուելո Վիդալին: Արդյունավետ գնահատելով 1992թ-ին ՄԱԿ-ին անդամակցելուց ի վեր համաշխարհային այդ կազմակերպության հետ մեր... մանրամասն »

Среда, 30 Ноябрь 2005
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял постоянного координатора ООН, постоянного представителя Программы развития ООН в Армении госпожу Консуело Видаль. Оценив сотрудничество нашей страны с ООН, членом которой Армения стала в 1992 году, как... подробности »
2-го декабря Председатель Правительства Российской Федерации Михаил Фрадков с двухдневным официальным визитом прибудет в Ереван. В составе возглавляемой им делегации – Чрезвычайный и Полномочный Посол Российской Федерации в Республике Армения Николай Павлов,... подробности »
Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Анатолий Матевосян назначен заместителем Министра юстиции Республики Армения.