Այսօր տեղի է ունեցել «Համահայկական երիտասարդական միջազգային կենտրոն» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Գոհունակություն հայտնելով հիմնադրամի 2005թ. գործունեությունից, վարչապետը գալիք տարում... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի հանձնարարականի համաձայն, հունվարի 16-ից 20-ը վարչապետի մոտ տեղի կունենան ՀՀ նախարարությունների և ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական կառավարման մարմինների 2005թ. գործունեության հաշվետվությունների քննարկումներ: Նախարարներն ու պետական... մանրամասն »

Вторник, 10 Январь 2006
Сегодня состоялось заседание совета попечителей фонда " Всеармянский молодежный международный центр ", которое вел председатель совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Выразив удовлетворение деятельностью фонда в 2005 г., Премьер-министр пожелал ему более... подробности »
В соответствии с поручением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна, с 16 по 20 января у Премьер-министра состоятся обсуждения отчетов о деятельности министерств РА и органов государственного управления при Правительстве РА за 2005 год. Министры и руководители... подробности »