Ուրբաթ, 9 Հունիսի 2006
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 7 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան» համահայկական... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի նախագահությամբ տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավերներ» հիմնադրամի հայաստանյան ծրագրի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ: Քննարկվել է «Ոռոգվող գյուղատնտեսություն» ենթածրագրի «Ջրից դեպի շուկա» բաղադրիչի անկախ կառավարչի ընտրության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի շնորհավորական ուղերձը վերջին զանգի առթիվ
Սիրելի շրջանավարտներ, Շնորհավորում եմ բոլորիդ՝ դպրոցական ուսումնառությունն ավարտելու կապակցությամբ: Համոզված եմ, որ գեղեցիկ ավանդույթի վերածված տոնական այս օրը հարազատ կրթօջախում հնչող վերջին զանգն ուղեկցելու է ձեզ ողջ կյանքի ընթացքում՝ հաճելի ու բարի... մանրամասն »

Сегодня под председательством Премьер-министра РА Андраника Маргаряна состоялось заседание совета попечителей армянской программы фонда " Вызовы тысячелетия ". Был обсужден процесс выбора независимого управляющего составляющей " От воды к рынку " подпрограммы "... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 7 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна по случаю последнего звонка
Дорогие выпускники, Поздравляю всех вас с окончанием обучения в школе. Уверен, что последний звонок, звенящий в родном школьном очаге в этот праздничный день, ставший замечательной традицией, будет сопровождать вас на протяжении всей жизни, пробуждая приятные и... подробности »