Թուրքմենստանի նախագահ Սափարմուրատ Նիյազովի հուղարկավորությանը մասնակցելու համար, վաղը Աշխաբադ կմեկնի ՀՀ կառավարական պատվիրակությունը՝ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի գլխավորությամբ:
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 20 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան» համահայկական... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ վարչապետին առընթեր երիտասարդության հարցերով խորհրդի նիստ: Խորհրդի անդամները քննարկել և ի գիտություն են ընդունել Հայաստանի Հանրապետությունում 2006թ. ընթացքում իրականացված, պետական երիտասարդական քաղաքականությանն ուղղված... մանրամասն »

Пятница, 22 Декабрь 2006
Для участия в похоронах Президента Туркменистана Сапармурата Ниязова завтра в Ашхабад отбудет правительственная делегация РА во главе с Премьер-министром Андраником Маргаряном.
Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Совета по делам молодежи при Премьер-министре РА. Члены Совета обсудили и приняли к сведению отчет об осуществленных в 2006 году программах и мероприятиях, направленных на реализацию государственной политики в молодежной... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 20 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены... подробности »