Հինգշաբթի, 18 Հունվարի 2007
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ Արծրուն Խաչատրյանը նշանակվել է ՀՀ բնապահպանության նախարարի տեղակալ: Համառոտ կենսագրական տվյալներ Արծրուն Խաչատրյանը ծնվել է 1958թ., Երևան քաղաքում: 1975թ. ավարտել է Երևանի N 94 միջնակարգ դպրոցը, 1981-ին՝ Երևանի Ալ.... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Կառավարությունը հաստատել է «Դիլիջան» և «Սևան» ազգային պարկերի 2007-2011թթ. կառավարման պլանները: Փաստաթղթերը մշակվել են 2004-2006թթ. ընթացքում ՀՀ բնապահպանության նախարարության «Բնական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի հանձնարարականի համաձայն, հունվարի 22-ից 26-ը վարչապետի մոտ տեղի կունենան ՀՀ նախարարությունների և ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական կառավարման մարմինների 2006թ. գործունեության հաշվետվությունների քննարկումներ: Նախարարներն ու պետական... մանրամասն »

Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Арцрун Хачатрян назначен заместителем Министра охраны природы РА. Краткие биографические данные Арцрун Хачатрян родился в 1958 году в городе Ереване. В 1975 году окончил ереванскую среднюю школу N 94, в 1981 г. –... подробности »
В соответствии с поручением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна, с 22 по 26 января у Премьер-министра состоятся обсуждения отчетов о деятельности министерств РА и органов государственного управления при Правительстве РА за 2006 год. Министры и руководители органов... подробности »