Ուրբաթ, 15 Հունիսի 2007
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 10 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Ուսանողական ջոկատների... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է ԵՄ հատուկ ներկայացուցիչ Պիտեր Սեմնեբիին: Հանդիպման սկզբում Պիտեր Սեմնեբին նախ շնորհավորել է ՀՀ վարչապետին՝ ս.թ. մայիսի 12-ին անցկացված խորհրդարանական ընտրությունների կապակցությամբ, որոնք, նրա բնորոշմամբ, մեծապես ազատ և... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель Комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 10 благотворительных программ. В частности, были обсуждены и утверждены:... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Специального представителя ЕС Питера Семнеби. В начале встречи Питер Семнеби поздравил Премьер-министра РА с проведенными 12 мая с.г. парламентскими выборами, которые, по его словам, были в основном свободными и... подробности »