ՀՀ նորընտիր նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ավելի քան երկու ժամ տևած հարցազրույցի ժամանակ պատասխանել է համացանց օգտագործողների և մեր քաղաքացիների շուրջ 8 տասնյակ հարցերի՝ խոստանալով նոր կառավարության ձևավորումից հետո ևս նույն ձևաչափով կազմակերպել նույնպիսի... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը: Կառավարությունը հաստատել է տեղեկատվական տեխնոլոգիաների (ՏՏ) ոլորտի զարգացման ծրագիրը և դրա իրականացման միջոցառումների ցանկը: Ծրագրի հիմնական նպատակն է` աջակցել Հայաստանում... մանրամասն »
Մարտի 12-ի երեկոյան ավարտվել է ՀՀ նորընտիր նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին ինտերնետի միջոցով և հեռախոսով ուղղված հարցերի հավաքագրումը, որոնց ընդհանուր քանակը կազմել է շուրջ երեք հազար: Հարցերը հիմնականում վերաբերվում են Հայաստանի ներքաղաքական իրավիճակին, արտաքին... մանրամասն »

Четверг, 13 Март 2008
Новоизбранный президент РА, Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня во время продлившегося более двух часов интервью ответил на более чем 8 десятков вопросов наших граждан, в том числе пользователей интернета, пообещав после формирования нового правительства также... подробности »
Вечером 12 марта завершился прием вопросов, направленных Новоизбранному президенту РА, Премьер-министру РА Сержу Саргсяну посредством интернета и по телефону, общее число которых составило около трех тысяч. Вопросы в основном относятся к внутриполитической ситуации в... подробности »