Չորեքշաբթի, 10 Սեպտեմբերի 2008
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Աղքատության հաղթահարման ռազմավարական ծրագրի (ԱՀՌԾ) համակարգող խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Խորհրդի անդամներին ներկայացվել է Աղքատության հաղթահարման ռազմավարական ծրագրի լրամշակված... մանրամասն »
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել 1988թ. դեկտեմբերի 7-ի երկրաշարժի տարելիցին նվիրված միջոցառումների կազմակերպման պետական հանձնաժողովի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Քննարկվել է 2008թ. հունվարին պետական հանձնաժողովի կողմից... մանրամասն »

Среда, 10 Сентябрь 2008
Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Координационного совета Стратегической программы преодоления бедности (СППБ), которое вел председатель совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Членам совета был представлен переработанный вариант Стратегической... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось заседание Государственной комиссии по организации мероприятий, посвященных 20-й годовщине землетрясения 7 декабря 1988 года, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Был обсужден ход выполнения... подробности »