Այսօր ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Ֆլետչերի իրավաբանության և դիվանագիտության դպրոցի, ինչպես նաև «Տավիտյան» հիմնադրամի ներկայացուցիչներին: Բարձր գնահատելով նշված կազմակերպությունների աշխատանքը և շնորհակալություն հայտնելով Հայաստանի կրթական ոլորտն... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Լեհաստանի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ Անջեյ Կրեմերին և էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալ Մարչին Կորոլեցին: Լեհ պաշտոնյաների ներկայացմամբ, իրենք Հայաստան են ժամանել ՀՀ բարձրաստիճան պաշտոնյաների հետ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորել է Հովիկ Աբրահամյանին` ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ ընտրվելու կապակցությամբ: Վարչապետի խոսքում, մասնավորապես, ասված է. «Հարգելի պարոն Աբրահամյան, շնորհավորում եմ Ձեզ` Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի նախագահի պաշտոնում... մանրամասն »

Вторник, 30 Сентябрь 2008
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял представителей Флетчерской школы юриспруденции и дипломатии, а также фонда « Тавитян ». Высоко оценивая работу указанных организаций и выразив их представителям благодарность за большое внимание, уделяемое... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял Заместителя министра иностранных дел Республики Польша Анджея Кремера и Заместителя министра экономики Польши Марчина Королеца. По словам польских должностных лиц, они прибыли в Армению с тем, чтобы посредством... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян поздравил Овика Абрамяна с избранием на должность Председателя Национального Собрания Республики Армения. В поздравлении Премьер-министра, в частности, говорится: « Уважаемый господин Абрамян, поздравляю Вас с избранием на... подробности »