Ուրբաթ, 7 Նոյեմբերի 2008
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ, ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Ն. Երիցյանը, էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարար Ա. Մովսիսյանը, աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Ա. Համբարձումյանը 2008 թվականի նոյեմբերի 10-ին կգործուղվեն Սյունիքի մարզ` Կապան և Քաջարան, լեռնահանքային... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ, Ստեփան Պետրոսյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության սփյուռքի նախարարի տեղակալ:
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր հանդիպում է ունեցել ադամանդագործության և ոսկեգործության բնագավառում մասնագիտացած «Western mines company» ընկերության տնօրեն Շերմոն Սիսիի հետ: Ընկերությունը մտադրություն ունի Հայաստանում ակնագործության և ոսկեգործության ոլորտում փոխշահավետ... մանրամասն »

Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна Министр экономики РА Н.Ерицян, Министр энергетики и природных ресурсов РА А.Мовсисян, Министр труда и социальных вопросов РА А.Амбарцумян 10 ноября 2008 года будут командированы в Сюникскую область – Капан и Каджаран, с целью... подробности »
Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна Степан Петросян назначен заместителем Министра диаспоры Республики Армения.
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня имел встречу с директором специализирующейся в области производства бриллиантов и златоделия компании «Western mines company» Шермоном Сиси. Компания намерена осуществить в Армении взаимовыгодные инвестиции в сфере ювелирного дела... подробности »