Ուրբաթ, 10 Ապրիլի 2009
Այսօր տեղի է ունեցել Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների զարգացմանն աջակցող խորհրդի (ՏՏԶԱԽ) նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Խորհուրդը քննարկել է նախորդ նիստի հանձնարարականների կատարման ընթացքը, «Պաշտպանության մասին» ՀՀ օրենքի 9-րդ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (ԱՄՀ) Միջին Արևելքի և Կենտրոնական Ասիայի նորանշանակ տարածաշրջանային տնօրեն Մասուդ Ահմեդին։ Հանդիպմանը ներկա է եղել նաև ԱՄՀ-ի հայաստանյան ներկայացուցիչ Նինկե Օմեսը։ Գոհունակություն... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում «Պրոմ էքսպո» ընկերության կողմից, նաև ՀՀ կառավարության աջակցությամբ կազմակերպված «Շինարարություն և ինտերիեր 2009» մասնագիտացված ազգային ցուցահանդեսի բացմանը։... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял новоназначенного регионального директора Международного валютного фонда (МВФ) по Среднему Востоку и Центральной Азии Масудом Ахмедом. На заседании также присутствовала представитель МВФ в Армении Нинке Омес. Выразив... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии специализированной национальной выставки «Строительство и интерьер 2009», организованной в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна компанией «Пром экспо» при содействии... подробности »
Сегодня состоялось заседание Совета содействия развитию информационных технологий (ССРИТ), которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Совет обсудил ход выполнения поручений предыдущего заседания, возражения рабочей группы Совета по... подробности »