Երեքշաբթի, 26 Մայիսի 2009
Այսօր ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և ՌԴ վարչապետ Վլադիմիր Պուտինի միջև տեղի է ունեցել հեռախոսազրույց։ Տիգրան Սարգսյանը և Վլադիմիր Պուտինը քննարկել են Հայաստանի և Ռուսաստանի գործակցությանն, այդ թվում` ֆինանսական ոլորտին առնչվող օրակարգային մի շարք հարցեր։
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Զարգացման հայկական գործակալություն» ՓԲԸ-ի խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Ներկայացնելով գործակալության 2009թ. եռամսյակային հաշվետվությունը, գլխավոր  տնօրեն Ռոբերտ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ուղերձը «Մեդիամաքս» գործակալությանը
Շնորհավորում եմ «Մեդիամաքս» լրատվական գործակալության անձնակազմին 10-ամյա հոբելյանի կապակցությամբ։ Կարճ ժամանակահատվածում դառնալով Հայաստանի ամենաճանաչված գործակալություններից մեկը, «Մեդիամաքսը» շարունակում է հավատարիմ մնալ անաչառ և հավաստի լրատվության... մանրամասն »

Телефонный разговор Премьер-министра РА и Председателя Правительства РФ
Сегодня состоялся телефонный разговор Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна и Председателя Правительства РФ Владимира Путина. Тигран Саркисян и Владимир Путин обсудили ряд актуальных вопросов сотрудничества между Арменией и Россией, в том числе относящихся к... подробности »
Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Совета ЗАО «Армянское агентство развития» (ААР), которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Представляя отчет агентства за первый квартал 2009 года, главный директор ААР Роберт Арутюнян... подробности »
Послание Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна агентству «Медиамакс»
Поздравляю персонал информационного агентства «Медиамакс» с 10-летним юбилеем. За короткий срок став одним из самых признанных агентств Армении, «Медиамакс» продолжает хранить верность принципам беспристрастной и достоверной информации, предлагая... подробности »