ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր շնորհավորել է ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանին` ծննդյան 55-րդ տարեդարձի կապակցությամբ։ Խոսքում, մասնավորապես, ասված է. «Մեծարգո պարոն Նախագահ Ընդունեք իմ ջերմ շնորհավորանքներն ու բարեմաղթանքները Ձեր ծննդյան 55-ամյա հոբելյանի առթիվ։... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի շնորհավորական ուղերձը Պարի պետական անսամբլի կոլեկտիվին
Հայաստանի պարի պետական անսամբլի համերգները միշտ էլ տոն են եղել մեզ համար, բեմադրական վարպետության և կատարողական արվեստի չափ ու չափանիշ, որը մշտապես հիացրել է արվեստասեր հանրությանը։ Անսամբլի 50-ամյա ճանապարհը նշանավորվել է այն բոլոր հնարավոր ձեռքբերումներով, որոնց... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Սիրիայի Արաբական Հանրապետության մշակույթի նախարար Ռիադ Նաասան Աղային։ ՀՀ վարչապետը ողջունելով հյուրին, հատկանշական է համարել, որ Սիրիայի Արաբական Հանրապետության նախագահի այցին անմիջապես հաջորդել է Հայաստանում... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял Министра культуры Сирийской Арабской Республики Риада Наасана Агу. Приветствуя гостя, Премьер-министр РА счел примечательным, что за визитом Президента Сирийской Арабской Республики сразу последовало проведение... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна коллективу Государственного ансамбля танца
Концерты Государственного ансамбля танца Армении всегда были для нас праздником, мерилом и критерием сценического мастерства и исполнительского искусства, которое всегда вызывало восторг сообщества его любителей. 50-летний путь ансамбля ознаменовался всеми... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня поздравил Президента РА Сержа Саргсяна с 55-летием со дня рождения. В поздравлении, в частности, говорится: «Глубокоуважаемый господин Президент, Примите мои теплые поздравления и добрые пожелания по случаю юбилея -... подробности »