Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Երևանի Արամ Խաչատրյան համերգասրահում տեղի ունեցած Գարեգին Ա Ամենայն Հայոց կաթողիկոսի մահվան 10-րդ տարելիցին նվիրված հուշ-երեկոյին։ ՀՀ կառավարության ղեկավարը միջոցառման մասնակիցներին դիմել է... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր շնորհավորական ուղերձ է հղել «Գոլոս Արմենիի» թերթի գլխավոր խմբագիր Ֆլորա Նախշքարյանին` ծննդյան տարեդարձի առթիվ, որում մասնավորապես ասված է. «Ջերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ ծննդյան տարեդարձի առթիվ։... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է ՀՀ սփյուռքի նախարարության նախաձեռնությամբ սեպտեմբերի 19-20-ը Երևանում անցկացվող «Հայ իրավական միտքը և 21-րդ դարի մարտահրավերները» խորագիրը կրող իրավաբանների համահայկական առաջին համաժողովին, որի... մանրամասն »

Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял участие в состоявшемся в Ереванском концертном зале им. Арама Хачатряна вечере памяти, посвященном 10-й годовщине со дня смерти Католикоса Всех Армян Гарегина Первого. Глава Правительства РА обратился... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня направил поздравительное послание главному редактору газеты «Голос Армении» Флоре Нахшкарян по случаю ее дня рождения, в котором, в частности, говорится: «Горячо поздравляю Вас с днем рождения. Как... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял участие в проводимом в Ереване 19-20 сентября по инициативе Министерства диаспоры РА Первом всеармянском форуме юристов под названием «Армянская юридическая мысль и вызовы 21-го века», целью которого... подробности »