Ուրբաթ, 2 Հոկտեմբերի 2009
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Խաղաղությունը Հարավային Կովկասի տարածաշրջանի ժողովուրդների շահերից» միջազգային գիտագործնական գիտաժողովի մասնակիցներին։ ՀՀ կառավարության ղեկավարը ողջունել է հյուրերին, հետաքրքրվել է... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Էրիքսոն ընկերության փոխնախագահ Յան Կեմպբելին։ Ողջունելով հյուրին` Հայաստանի Հանրապետության վարչապետը բարձր է գնահատել Էրիքսոն ընկերության՝ Հայաստանում աշխատանքներ ծավալելու... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Բելգիայի Թագավորության սենատի նախագահ Արման դը Դեկերին։ Ողջունելով հյուրին, ՀՀ կառավարության ղեկավարը գոհունակություն է հայտնել հայ-բելգիական հարաբերությունների բարձր մակարդակի կապակցությամբ և... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Digitech 2009 ցուցահանդես։ ՀՀ կառավարության ղեկավարը բացել է ցուցահանդեսը, ծանոթացել է ներկայացված ընկերություններին, բարձր տեխնոլոգիաների ոլորտում նրանց կողմից ներկայացվող առաջարկություններին։ Այնուհետև ՀՀ... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Հայաստանը շնորհակալ է ռոքին» նախագծի շրջանակում երկօրյա այցով Հայաստան ժամանած ռոք-երաժշտության աստղեր «Deep Purple» ռոք-խմբի հիմնադիր անդամ Իէն Գիլանին, «Black Sabbath» ռոք-խմբի հիմնադիր անդամ... մանրամասն »

Пятница, 2 Октябрь 2009
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял участников международной научно-практической конференции «Мир в интересах народов региона Южного Кавказа». Глава Правительства РА приветствовал гостей, поинтересовался ходом конференции и... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян посетил выставку Digitech 2009. Глава Правительства РА открыл выставку, ознакомился с представленными компаниями, предлагаемыми ими предложениями в сфере высоких технологий. Затем в присутствии Премьер-министра РА между... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял Председателя Сената Королевства Бельгия Армана де Декера. Приветствуя гостя, глава Правительства РА выразил удовлетворение высоким уровнем армяно-бельгийских отношений и отметил, что подобные... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял вице-президента компании компании «Эриксон» Яна Кемпбела. Приветствуя гостя, Премьер-министр Республики Армения высоко оценил готовность компании «Эриксон» к осуществлению работ в... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял прибывших в Армению с двухдневным визитом в рамках проекта «Армения благодарна року» звезд рок-музыки: участника и основателя рок-группы «Deep Purple» Иэна Гиллана, участника и основателя... подробности »