Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Սիմենս-Ավստրիա» բաժնետիրական ընկեուրթյան վարչության նախագահ Բրիգիտե Էդերերին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը։ Զրուցակիցները քննարկվել են ընկերության կողմից Հայաստանում իրականացվող... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության ԱՄՆ-ի, Կանադայի, Եվրոպայի և Մերձավոր Արևելքի շրջանների պատվիրակներին, ովքեր Հայաստանում են Արմենական կուսակցության հետ համատեղ համաժողովի առիթով։ Տիգրան Սարգսյանը... մանրամասն »
Հայաստան Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ֆրանսիայի Պրովանս-Ալպ-Կոտ դ՛ Ազյուրի (ՊԱԿԱ) շրջանային խորհրդի նախագահ, Ֆրանսիայի ազգային ժողովի պատգամավոր Միշել Վոզելին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին և գոհունակություն... մանրամասն »

Понедельник, 5 Октябрь 2009
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял председателя правления акционерного общества «Сименс-Австрия» Бригитте Эдерер и возглавляемую ею делегацию. Собеседники обсудили осуществляемые компанией в Армении перспективные программы, в... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял делегатов партии Рамкавар азатакан из США, Канады, Европы и с Ближнего Востока, которые находятся в Армении в связи с проведением совместного форума с партией Арменакян. Тигран Саркисян отметил важную... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял председателя регионального совета Прованс-Альп-Кот д’Азур (Франция), депутата Национального Собрания Франции Мишеля Возеля и возглавляемую им делегацию. Приветствуя гостей и выразив... подробности »