Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Խորհուրդը քննարկել, հավանություն է տվել և ՀՀ կառավարության հաստատմանն է ներկայացրել ՀՀ հակակոռուպցիոն ռազմավարությունը և դրա... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է ՀՀԿ կենտրոնական գրասենյակ, ուր մասնակցել է ուսուցչի օրվան նվիրված տոնակատարությանը։ ՀՀ կառավարության ղեկավարը Ուսուցչի տոնի կապակցությամբ, մատաղ սերնդի հայեցի դաստիարակության գործում և... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ԵԱՀԿ երևանյան գրասենյակի ղեկավար Սերգեյ Կապինոսին։ ՀՀ վարչապետն անդրադարձել է Հայաստանում ԵԱՀԿ երևանյան գրասենյակի ծավալած արդյունավետ գործունեությանը, որն ընդգրկում է տարբեր ոլորտներ և... մանրամասն »

Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Совета по борьбе с коррупцией РА, которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Совет обсудил и представил на утверждение Правительства РА антикоррупционную стратегию РА и программу мероприятий... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня посетил центральный офис РПА, где принял участие в торжественном мероприятии, посвященном Дню учителя. Глава Правительства РА по случаю Дня учителя, за вклад в дело воспитания подрастающего поколения в... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял руководителя Ереванского офиса ОБСЕ Сергея Капиноса. Премьер-министр РА коснулся охватывающей различные сферы и широкий круг вопросов результативной деятельности Ереванского офиса ОБСЕ,... подробности »