Այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է 14 բարեգործական ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել... մանրամասն »
Կառավարության ղեկավարն ամփոփել է անցնող տարին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարության մամուլի կենտրոնում հանդիպել է զանգվածային լրատվամիջոցների ներկայացուցիչների հետ և նրանց հետ ամփոփել անցնող տարին։ Տիգրան Սարգսյան. – 2009 թվականի արդյունքներն ամփոփելու համար կարծում եմ դեռևս մեզ ժամանակ է... մանրամասն »

Пятница, 25 Декабрь 2009
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Пресс-центре Правительства встретился с представителями средств массовой информации и вместе с ними подвел итоги уходящего года. Тигран Саркисян: - думаю, что для подведения итогов 2009 года нам еще необходимо время, чтобы... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства Республики Армения, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 14 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и... подробности »