Չորեքշաբթի, 14 Ապրիլի 2010
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Նոբելյան մրցանակակիր, բիոքիմիկոս Աարոն Չեխանովերին, ով առաջին անգամ է մեր երկրում Երևանի պետական բժշկական համալսարանի հիմնադրման 90-ամյակի հոբելյանական միջոցառումներին մասնակցելու նպատակով։... մանրամասն »
Վարչապետը շնորհավորել է Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության 10-րդ հոբելյանական համագումարը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր «Արմենիա Մարիոթ» հյուրանոցային համալիրում մասնակցել է Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության (ԻՏՁՄ) 10-րդ հոբելյանական համագումարի բացմանը։ Վարչապետը ողջունել է ներկաներին և շնորհավորել նրանց միության... մանրամասն »

Среда, 14 Апрель 2010
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в гостиничном комплексе «Армения Мариотт» принял участие в открытии 10-го юбилейного съезда Союза предприятий информационных технологий (СПИТ). Премьер-министр поприветствовал присутствующих и поздравил их с юбилеем... подробности »
Глава Правительства принял биохимика Аарона Чехановера
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял Нобелевского лауреата, биохимика Аарона Чехановера, который впервые находится в нашей стране с целью участия в юбилейных мероприятиях, посвященных 90-летию основания Ереванского государственного... подробности »