Հյուսիս-Հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի նիստում հաստատվել են մրցույթների արդյունքները
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-Հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի նիստ, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Խորհուրդը քննարկել է օրակարգային մի շարք հարցեր։ Մասնավորապես, խորհրդի անդամները... մանրամասն »
Ստորագրվել է հայ-չինական համաձայնագիր տեխնիկական-տնտեսական համագործակցության մասին
Այսօր կառավարությունում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ներկայությամբ Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության կառավարության և Հայաստանի Հանրապետության կառավարության միջև ստորագրվել է համաձայնագիր տեխնիկական-տնտեսական համագործակցության մասին։ Երկու երկրների... մանրամասն »

На заседании Совета управления инвестиционной программой транспортного коридора «Север-Юг» утверждены итоги конкурсов
Сегодня в Правительстве состоялось заседание Совета управления инвестиционной программой транспортного коридора «Север-Юг», которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. Совет обсудил ряд вопросов повестки дня. В частности, члены Совета... подробности »
Среда, 2 Июнь 2010
Подписано армяно-китайское cоглашение о технико-экономическом сотрудничестве
Сегодня в Правительстве в присутствии Премьер-министра Тиграна Саркисяна между Правительством Китайской Народной Республики и Правительством Республики Армения подписано cоглашение о технико-экономическом сотрудничестве. Правительства двух стран также подписали... подробности »