Վարչապետը շնորհավորել է դատախազության աշխատողներին մասնագիտական տոնի առթիվ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է ՀՀ գլխավոր դատախազության աշխատողի օրվան և դատախազության 92-ամյակին նվիրված հանդիսավոր նիստի բացմանը։ Մասնագիտական տոնի կապակցությամբ դատախազության աշխատակիցներն այսօր ծաղիկներ են դրել ՀՀ դատախազության հիմնադիրներից... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է «Ռուսական երկաթուղիներ» ԲԲԸ նախագահ Վլադիմիր Յակունինին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Ռուսական երկաթուղիներ» ԲԲԸ նախագահ Վլադիմիր Յակունինի գլխավորած պատվիրակությանը։ Հանդիպմանը ներկա էին Հայաստանի Հանրապետությունում Ռուսաստանի Դաշնության արտակարգ և լիազոր դեսպան Վյաչեսլավ Կովալենկոն և... մանրամասն »
Մարզերում ստեղծվում են նոր աշխատատեղեր
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Բացելով նիստը, նա ծննդյան օրվա առթիվ շնորհավորել է ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանին և ՀՀ Ազգային վիճակագրական ծառայության նախագահ Ստեփան Մնացականյանին, նրանց մաղթել... մանրամասն »

Четверг, 1 Июль 2010
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию, возглавляемую президентом ОАО «Российские железные дороги» Владимиром Якуниным. На встрече присутствовали Чрезвычайный и полномочный посол Российской Федерации в Республике Армения Вячеслав Коваленко и... подробности »
Премьер-министр поздравил работников прокуратуры с профессиональным праздником
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии торжественного заседания, посвященного Дню работника Генеральной прокуратуры РА и 92-летию прокуратуры. По случаю профессионального праздника сотрудники прокуратуры сегодня возложили цветы к... подробности »
В областях создаются новые рабочие места
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Правительство РА выделило из своего резервного фонда 3571614.09 тыс. драмов Министерству транспорта и связи РА для капитального ремонта, технического контроля, авторского... подробности »