ՀՀ վարչապետը կմեկնի Արցախ
ԼՂՀ անկախության հռչակման 19-րդ տարեդարձի կապակցությամբ ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակությունը սեպտեմբերի 2-ին երկօրյա այցով կմեկնի Ստեփանակերտ` մասնակցելու Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունում կազմակերպվող հանդիսավոր միջոցառումներին։
ՀՀ կառավարության հերթական նիստը տեղի կունենա սեպտեմբերի 3-ին, ժամը 11։00-ին:
Վարչապետի հուշամեդալը հանձնվել է Իսահակ Իսահակյանին
Այսօր կառավարությունում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի հուշամեդալ է հանձնել ՀՀ ԿԲ նախկին նախագահ, ԿԲ նախագահի խորհրդական Իսահակ Իսահակյանին: ՀՀ վարչապետի ս.թ. օգոստոսի 10-ի որոշմամբ Իսահակ Իսահակյանը պարգևատրվել է վարչապետի... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է Անդրանիկ Մարգարյանի անվան դպրոց
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Գիտելիքի և դպրության օրվա առթիվ այցելել է Անդրանիկ Մարգարյանի անվան թիվ 29 ավագ դպրոց։ Շնորհավորելով աշակերտներին և ուսուցիչներին` Տիգրան Սարգսյանը մասնավորապես նշել է. «Սիրելի աշակերտներ, հարգելի ուսուցիչներ և ծնողներ, Հայաստանի... մանրամասն »

Среда, 1 Сентябрь 2010
Сегодня в Правительстве Премьер-министр Тигран Саркисян вручил памятную медаль Премьер-министра Республики Армения бывшему Председателю ЦБ Исааку Исаакяну. Решением Премьер-министра РА от 10 августа с.г. Исаак Исаакян награжден памятной медалью Премьер-министра за... подробности »
Премьер-министр РА отбудет в Арцах
По случаю 19-й годовщины провозглашения независимости НКР возглавляемая Премьер-министром РА Тиграном Саркисяном делегация 2-го сентября с 2-х дневным визитом отбудет в Степанакерт для участия в организуемых в Нагорно-Карабахской Республике торжественных мероприятиях.... подробности »
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня посетил школу имени Андраника Маргаряна
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня по случаю Дня знаний и письменности посетил 29-ю старшую школу имени Андраника Маргаряна. Поздравив учеников и учителей, Тигран Саркисян, в частности, отметил: «Дорогие ученики, уважаемые учителя и родители, от имени... подробности »