Ուրբաթ, 8 Հոկտեմբերի 2010
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Հայաստանի ազգային պատկերասրահում մասնակցել է ապակենտրոնացված համագործակցության հայ-ֆրանսիական համաժողովի մասնակիցների պատվին կազմակերպված ընդունելությանը: Հանրապետության վարչապետը, ողջունելով ներկաներին,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ռոմիկ Տիգրանյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության արտակարգ իրավիճակների նախարարի տեղակալ։
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Անդրեյ Ակիմովին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Գազպրոմբանկ» ԲԲԸ-ի կառավարման խորհրդի նախագահ Անդրեյ Ակիմովին։ Հանդիպմանը մասնակցում էին նաև «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ի խորհրդի նախագահ, «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ-ի կառավարման խորհրդի նախագահ, գլխավոր... մանրամասն »

Тигран Саркисян: «Прямое сотрудничество способствует пропорциональному развитию территорий Армении»
Сегодня Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян в Национальной картинной галерее Армении принял участие в приеме, организованном в честь участников Армяно-французского форума децентрализованного сотрудничества. Премьер-министр Республики, приветствуя... подробности »
Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна Ромик Тигранян назначен заместителем Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Армения.
Тигран Саркисян принял Андрея Акимова
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял Председателя Правления ОАО «Газпромбанк» Андрея Акимова. Во встрече также участвовали Председатель Совета ЗАО «Арэксимбанк - группа Газпромбанка», Председатель Правления - генеральный директор ЗАО... подробности »