Նախապատրաստական աշխատանքներն ավարտվում են
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել հոկտեմբերի 16-ին կայանալիք «Տաթևի վերածնունդ» ծրագրի մեկնարկին և նորակառույց ճոպանուղու տեխնիկական գործարկմանը նվիրված խորհրդակցություն, որը վարել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Ազգային մրցունակության հիմնադրամի... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Լոռու մարզի ութ բնակավայրերում հանձնել է հավաստագրեր
Այսօր վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Լոռու մարզ, Սարահարթ գյուղում հանձնել ութ բնակավայրերում կառուցված 157 տների հավաստագրեր։ Առանձնատները կառուցվել են «Աղետի գոտու բնակավայրերում երկրաշարժի հետևանքով անօթևան մնացած ընտանիքների բնակարանային խնդիրների... մանրամասն »
Գործում է կանխարգելման ազգային մեխանիզմը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Անի պլազա» հյուրանոցում հրավիրված միջազգային աշխատաժողովին, որը նվիրված էր խոշտանգումների կանխարգելման ազգային մեխանիզմների արդյունավետ ցանցի ստեղծման հարցերին։ Կառավարության անունից վարչապետը ողջունել է շուրջ... մանրամասն »

Премьер-министр Тигран Саркисян вручил сертификаты в восьми населенных пунктах Лорийской области
Сегодня Премьер-министр Тигран Саркисян посетил Лорийскую область и в селе Сараарт вручил сертификаты на 157 домов, построенных в восьми населенных пунктах. Дома построены в рамках Программы жилищного строительства при государственной поддержке с целью решения... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось совещание, посвященное намеченным на 16 октября старту программы «Возрождение Татева» и техническому задействованию новопостроенной канатной дороги, которое вел Премьер-министр Тигран Саркисян. Исполнительный директор Фонда... подробности »
Национальный механизм предотвращения – в действии
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в состоявшейся в гостинице «Ани Плаза» международной конференции, посвященной вопросам создания эффективной сети предотвращения пыток. От имени Правительства Премьер-министр поздравил прибывших из около... подробности »