Երկուշաբթի, 25 Հոկտեմբերի 2010
Այսօր վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն  աշխատանքային երկօրյա պաշտոնական այցով ժամանել է Իրանի Իսլամական Հանրապետություն, որտեղ առաջին հանդիպում-առանձնազրույցը տեղի է ունեցել ԻԻՀ նախագահական համալիրի կենտրոնական մասնաշենքում` Իրանի նախագահի առաջին տեղակալ Մոհամմադռեզա... մանրամասն »
ՀՀԿ գործադիր մարմնի անդամ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորել է նորընտիր կուսակցականներին
Վարչապետ, Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության (ՀՀԿ) գործադիր մարմնի անդամ Տիգրան Սարգսյանն երեկ հանդիպել է ՀՀԿ անդամության հայտ ներկայացրած երիտասարդների հետ։ Միջոցառմանը մասնակցում էին շուրջ 150 երիտասարդներ` հիմնականում գիտաշխատողներ, ասպիրանտներ և մագիստրոսներ։... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետը մեկնել է Թեհրան
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը, Իրանի Իսլամական Հանրապետության նախագահի առաջին տեղակալ Մոհամադռեզա Ռահիմիի հրավերով, երկօրյա պաշտոնական այցով այսօր առավոտյան մեկնել է Թեհրան։ Վարչապետի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ կառավարության աշխատակազմի ղեկավար Դավիթ... մանրամասն »

Понедельник, 25 Октябрь 2010
Сегодня Премьер-министр Тигран Саркисян с двухдневным официальным визитом прибыл в Исламскую Республику Иран, где первая встреча с глазу на глаз состоялась в центральном корпусе президентского комплекса ИРИ с Первым заместителем Президента Исламской Республики Иран... подробности »
Член исполнительного органа РПА Тигран Саркисян поздравил новоизбранных членов партии
Премьер-министр, член исполнительного органа Республиканской партии Армении (РПА) Тигран Саркисян вчера встретился с молодежью, представившей заявки на вступление в РПА. На встрече присутствовали около 150 молодых людей, в основном научные работники, аспиранты и... подробности »
Премьер-министр РА отбыл в Тегеран
Премьер-министр Тигран Саркисян по приглашению Первого заместителя Президента Исламской Республики Иран Мохаммадрезы Рахими с двухдневным официальным визитом сегодня утром отбыл в Тегеран. В составе возглавляемой Премьер-министром делегации – Руководитель... подробности »