Հինգշաբթի, 30 Դեկտեմբերի 2010
Սիրելի հայրենակիցներ, Ավարտվում է 2010 թվականը։ Այն բնութագրվեց աշխարհը ցնցած ֆինանսատնտեսական ճգնաժամի հետևանքների հաղթահարմանն ուղղված ծանր ու լարված աշխատանքով։ Չնայած ներքին ու արտաքին անբարենպաստ պայմաններին` մենք կարողացանք աճ արձանագրել տնտեսության մեջ,... մանրամասն »
Հետճգնաժամային աշխարհը որակապես այլ է լինելու
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Տարվա վերջին` 51-րդ նիստի սկզբում վարչապետն ամփոփել է 2010թ. հիմնական ցուցանիշները և կառավարության կատարած աշխատանքի արդյունքները (Տիգրան Սարգսյանի ներածական խոսքը կայքում տեղադրված է... մանրամասն »
Բարև ձեզ, հարգելի գործընկերներ. Այսօր կառավարության 51-րդ` այս տարվա վերջին նիստն է, և ես ուզում եմ ամփոփել 2010թ. հիմնական ցուցանիշները և մեր կողմից կատարված աշխատանքների արդյունքները: Առաջին հերթին պետք է նշենք, որ, ինչպես հանրապետության նախագահն ասաց ձեռներեցների հետ... մանրամասն »

Четверг, 30 Декабрь 2010
Вступительное слово Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна на заседании Правительства
Здравствуйте, уважаемые коллеги, Сегодня 51-е, последнее в этом году заседание Правительства, и я хочу подытожить основные показатели 2010 года и результаты проделанной нами работы. В первую очередь мы должны отметить, что как сказал Президент Республики на встрече с... подробности »
Посткризисный мир будет качественно другим
Сегодня состоялось заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. В начале 51-го, последнего в этом году заседания Премьер-министр подытожил основные показатели и результаты проделанной в 2010 году работы Правительства... подробности »
Поздравление Премьер-министра Армении Тиграна Саркисяна по случаю Нового года и Рождества
Дорогие соотечественники, Завершается 2010 год. Он охарактеризовался тяжелой и напряженной работой, направленной на преодоление последствий потрясшего мир финансово-экономического кризиса. Несмотря на неблагоприятные внутренние и внешние условия, мы сумели... подробности »