Հինգշաբթի, 13 Հունվարի 2011
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության 2011թ. առաջին նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ ՀՀ վարչապետը Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ շնորհավորել է կառավարության անդամներին, մաղթել արդյունավետ աշխատանք։ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորել է նաև ՀՀ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ներածական խոսքը ՀՀ կառավարության 2011թ. առաջին նիստում և 2011թ.կառավարության գործունեության միջոցառումների ծրագրի մասին դիտարկումները
Բարև ձեզ, հարգելի գործընկերներ, Ցանկանում եմ մեր նիստն սկսել ՀՀ նախագահի ուղերձից մեկ մեջբերումով։ Հանրապետության նախագահը, Նոր տարվա առիթով շնորհավորելով գործարարներին, անդրադարձել է 2011թ. կարևորագույն խնդիրներին։ Առաջին կարևոր միտքը, որ նշված է հանրապետության... մանրամասն »

Четверг, 13 Январь 2011
Вступительное слово Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна на первом в 2011 году заседании Правительства Армении и обзор программы мероприятий деятельности Правительства на 2011 год
Здравствуйте, уважаемые коллеги, Хочу начать наше заседание с одной цитаты из послания Президента РА. Президент Республики, поздравляя предпринимателей с Новым годом, коснулся важнейших задач 2011 года. Первая важная мысль, которая содержится в послании Президента... подробности »
Граждане Армении ощутят результаты осуществляемых реформ
Сегодня состоялось первое в 2011 году заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Премьер-министр поздравил членов Правительства с Новым годом и Рождеством и пожелал им результативной работы. Тигран Саркисян также... подробности »