Չորեքշաբթի, 6 Հուլիսի 2011
Այսօր վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է ՀՀ սահմանադրական դատարան, որտեղ մասնակցել է ՀՀ սահմանադրության օրվան նվիրված միջոցառմանը: Տոնական միջոցառման ընթացքում ՀՀ ՍԴ նախագահ Գագիկ Հարությունյանը հանդես է եկել «Սահմանադրության գերակայության երաշխավորման արդի... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել Անին Բագրատունյաց թագավորության մայրաքաղաք հռչակման 1050-ամյակին նվիրված հոբելյանական միջոցառումների նախապատրաստմանը վերաբերող խորհրդակցություն
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Անին Բագրատունյաց թագավորության մայրաքաղաք հռչակման 1050-ամյակին նվիրված հոբելյանական միջոցառումների նախապատրաստմանը վերաբերող խորհրդակցություն, որը վարել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել է... մանրամասն »
Կայացել է կառավարման խորհրդի հերթական նիստը
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Օրակարգի առաջին հարցով խորհուրդը քննարկել է Աշտարակ-Թալին ճանապարհահատվածի... մանրամասն »

Премьер-министр посетил Конституционный суд
Сегодня Премьер-министр Тигран Саркисян посетил Конституционный суд Республики Армения, где принял участие в мероприятии, посвященном Дню Конституции Республики Армения. В ходе праздничного мероприятия Председатель Конституционного суда Республики Армения Гагик... подробности »
Среда, 6 Июль 2011
Состоялось совещание по вопросам подготовки юбилейных мероприятий, посвященных 1050-летию провозглашения Ани столицей царства Багратидов
Сегодня в Правительстве состоялось совещание по вопросам подготовки юбилейных мероприятий, посвященных 1050-летию провозглашения Ани столицей царства Багратидов, которое вел Премьер-министр Тигран Саркисян. В ходе совещания был обсужден состав комиссии по подготовке... подробности »
Состоялось очередное заседание Совета управления
Сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционной программой дорожного коридора «Север-Юг», которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. По первому вопросу повестки дня Совет обсудил условия конкурса... подробности »