ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ուղերձը բանկային աշխատողի օրվա և ՀՀ դրամի թողարկման 18-րդ տարեդարձի կապակցությամբ
Հարգելի գործընկերներ, Այսօր Հայաստանի Հանրապետությունում նշվում է բանկային համակարգի աշխատողի օրը: Այս ամսաթիվը պատմության մեջ ունի իր խորհրդանշական տեղը, քանի որ 1993 թվականի հենց այս օրը ներդրվեց նորանկախ Հայաստանի ազգային արժույթը՝ դրամը: Այսօր մենք միասին տոնում... մանրամասն »
Վարչապետը գնացել է իր հանձնարարականի հետքերով
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Երևանի Աջափնյակ վարչական շրջանի 16-րդ թաղամասի երրորդ շղթայի 14 շենք և ծանոթացել է այստեղ իրականացվող գազիֆիկացման աշխատանքների ընթացքին: Շենքի բնակչությունը նախկինում դիմել էր վարչապետին՝ գազիֆիկացման խնդրանքով, սակայն այստեղ չէր... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է վերանորոգումից հետո Մաշտոցի անձնագրային բաժանմունքում ստեղծված պայմաններին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը այցելել է Ոստիկանության անձնագրային և վիզաների վարչության Մաշտոցի անձնագրային բաժանմունք: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ ոստիկանապետ Վլադիմիր Գասպարյանի ուղեկցությամբ ծանոթացել է վերանորոգումից հետո այստեղ ստեղծված պայմաններին և բաժանմունքի... մանրամասն »

Вторник, 22 Ноябрь 2011
Послание Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна по случаю Дня банковского работника и 18-й годовщины эмиссии драма Республики Армения
Уважаемые коллеги, Сегодня в Республике Армения отмечается День работника банковской системы. Эта дата имеет в истории Республики Армения свое символичное место, поскольку в 1993 году именно в этот день была внедрена национальная валюта новонезависимой Армении –... подробности »
Премьер-министр пошел по следам своего поручения
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил 14-е здание третьей линии 16-го квартала административного района Ачапняк города Еревана и ознакомился с ходом осуществляемых здесь газофикационных работ. Жители здания прежде обращались к Премьер-министру с просьбой о... подробности »
Премьер-министр ознакомился с условиями, созданными в Маштоцском паспортном отделении после ремонта
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил Маштоцское паспортное отделение паспортно-визового управления Полиции. Глава Правительства в сопровождении начальника Полиции Республики Армения Владимира Гаспаряна ознакомился с созданными здесь после ремонта условиями и... подробности »