Վարչապետն այցելել է Երևանի արտադրական ձեռնարկություններ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Երևանի «365 գրուպ» և «Մուրադ սար» ձեռնարկություններ: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ էկոնոմիկայի և գյուղատնտեսության նախարարներ Տիգրան Դավթյանի և Սերգո Կարապետյանի ուղեկցությամբ ճանաչողական շրջայց է կատարել... մանրամասն »
Փետրվարի 6-ին, ժամը 13:00-ին ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում տեղի կունենա մամուլի ասուլիս «2012 թ. գերակայություններ, ծրագրեր, անելիքներ» թեմայով: Լրագրողների հետ կհանդիպի ՀՀ մշակույթի նախարար Հասմիկ Պողոսյանը:
Վարչապետն ընդունել է Հայաստանում Միացյալ Թագավորության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպաններին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Մեծ Բրիտանիայի և Հյուսիսային Իռլանդիայի Միացյալ Թագավորության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպաններ Ջոնաթան Ջեյմս էյվզին և տիկին Քեթրին Ջեյն Լիչին: Շնորհավորելով դեսպաններին մեր երկրում... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է ՌԱԿ կենտրոնական վարչության ատենապետ Մայք Խարապյանին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը փետրվարի 2-ին ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության կենտրոնական վարչության ատենապետ Մայք Խարապյանին և ՌԱԿ Լիբանանի շրջանային վարչության ատենապետ Հարություն Երկանյանին: Ողջունելով սփյուռքահայ գործիչներին՝ վարչապետը նշել է. «Մենք... մանրամասն »

Пятница, 3 Февраль 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил ереванские предприятия «365 груп» и «Мурад сар». Глава Правительства в ходе ознакомительного визита на указанные предприятия в сопровождении министров экономики и сельского хозяйства Тиграна Давтяна и Серго... подробности »
Премьер-министр принял новоназначенных чрезвычайных и полномочных послов Соединенного Королевства в Республике Армения
Премьер-министр Тигран Саркисян принял новоназначенных чрезвычайных и полномочных послов Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии в Республике Армения Джонатана Джеймса Эйвза и госпожу Кетрин Джейн Лич. Поздравляя послов с началом... подробности »
Тигран Саркисян принял руководителя центрального управления партии Рамкавар Азатакан Майка Харапяна
Премьер-министр Тигран Саркисян 2-го февраля принял руководителя центрального управления партии Рамкавар Азатакан Майка Харапяна и руководителя Ливанского районного управления партии Арутюна Ерканяна. Приветствуя деятелей армянской диаспоры, Премьер-министр... подробности »