Ուրբաթ, 10 Փետրվարի 2012
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ռոբերտ Գալոյանը նշանակվել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալ:   *** Ռոբերտ Գալոյանը ծնվել է 1964 թվականի հունվարի 30-ին, քաղաք Երևանում: 1981 թ.-ին ավարտել է Երևանի թիվ... մանրամասն »
Քննարկվել են ՃԵԱԱԽ-ի 2010-2011 թթ. գործունեության արդյունքները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում կայացել է ՀՀ ճանապարհային երթևեկության անվտանգության ազգային խորհրդի (ՃԵԱԱԽ) հերթական նիստը։ Համաձայն հաստատված օրակարգի` խորհրդի քարտուղարության պետ Պողոս Շահինյանը հաշվետվություն է ներկայացրել ՀՀ... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ՀՀ-ում Քուվեյթի արտակարգ և լիազոր դեսպանին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Հայաստանում Քուվեյթի արտակարգ և լիազոր դեսպան Բասսամ Մուհամմադ Ալ-Քաբանդիին: Շնորհավորելով դեսպանին պաշտոնը ստանձնելու կապակցությամբ՝ վարչապետը համոզմունք է հայտնել, որ Հայաստանի և Քուվեյթի միջև բարեկամական հարաբերություններն... մանրամասն »

Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Роберт Галоян назначен заместителем Председателя Комитета Государственных доходов при Правительстве Республики Армения. *** Роберт Галоян родился 30 января 1964 года в городе Ереване. В 1981 году... подробности »
Обсуждены итоги деятельности Национального совета безопасности дорожного движения Республики Армения в 2010-2012 гг.
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Национального совета безопасности дорожного движения Республики Армения (НСБДД). Согласно утвержденной повестке дня, начальник секретариата НСБДД Погос... подробности »
Премьер-министр принял Чрезвычайного и полномочного посла Кувейта в Армении
Премьер-министр Тигран Саркисян принял Чрезвычайного и полномочного посла Кувейта в Армении Бассама Мухаммада Аль-Кабанди. Поздравляя посла со вступлением в должность, Премьер-министр выразил убежденность в том, что дружественные отношения между Арменией и Кувейтом... подробности »