Վարչապետի գլխավորությամբ քննարկվել են գրականության ոլորտի զարգացման խնդիրները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ Երևանի նորաբաց «Զանգակ» գրատանը տեղի է ունեցել գրականության բնագավառի զարգացմանը վերաբերող խորհրդակցություն: Վերջինիս մասնակցել են ՀՀ մշակույթի նախարար Հասմիկ Պողոսյանը, ՀՀ ֆինանսների նախարար Վաչե Գաբրիելյանը, ՀՀ... մանրամասն »
Քննարկվել են ՀՀ 2013-2015 թթ. ՄԺԾԾ-ի նախագծի հիմքում դրվելիք մակրոտնտեսական ցուցանիշները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում կայացել է Հայաստանի Հանրապետությունում պետական միջնաժամկետ ծախսերի ծրագրի մշակման մշտապես գործող բարձրագույն խորհրդի նիստը։ Նիստում քննարկվել են Հայաստանի Հանրապետության 2013-2015 թթ. պետական միջնաժամկետ... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել «Գյուղական կարողությունների ստեղծում» և «Շուկայավարման հնարավորություններ ֆերմերներին» ծրագրերի խորհրդի նիստը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Գյուղական կարողությունների ստեղծում» և «Շուկայավարման հնարավորություններ ֆերմերներին» ծրագրերի ղեկավար խորհրդի նիստը: Անցնելով օրակարագային հարցերին՝ խորհուրդը քննարկել և... մանրամասն »

Вторник, 13 Март 2012
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в открывшемся в Ереване новом доме книги «Зангак» состоялось совещание по вопросам развития сферы литературы. В совещании приняли участие Министр культуры Армении Асмик Погосян, Министр финансов Армении... подробности »
Обсуждены макроэкономические показатели, которые будут заложены в основу проекта Программы среднесрочных государственных расходов Республики Армения на 2013-2015 гг.
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заседание Постоянно действующего высшего совета по разработке Программы среднесрочных государственных расходов Республики Армения. На заседании были обсуждены прогнозы... подробности »
Состоялось заседание Совета программ «Создание сельских возможностей» и «Возможности ведения рынка для фермеров»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заседание Руководящего совета программ «Создание сельских возможностей» и «Возможности ведения рынка для фермеров». Перейдя к вопросам повестки дня, Совет обсудил и... подробности »