Երեքշաբթի, 21 Օգոստոսի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի շնորհավորական ուղերձը Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Ամենայն Հայոց կաթողիկոս Գարեգին Երկրորդի ծննդյան տարեդարձի առթիվ
Վեհափառ Տեր, ՀՀ կառավարության և անձամբ իմ անունից շնորհավորում եմ Ձեզ` ծննդյան 61-րդ տարեդարձի առթիվ: Մաղթում եմ առողջություն, երկարակեցություն, անսպառ ուժ ու եռանդ` Ձեր հայրապետական նվիրական առաքելության իրականացման ճանապարհին: Ձեր աստվածահաճո նորանոր արարումները,... մանրամասն »
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 1997 թվականի մայիսի 6-ի ՆՀ-728 հրամանագրի 1.7-րդ կետով՝ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Մովսես Քարտաշյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզպետի տեղակալ։
Տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի նիստ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Անցնելով օրակարգային հարցերին՝ խորհուրդը հաստատել է «Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային... մանրամասն »

Вторник, 21 Август 2012
Поздравительное послание Премьер-министра Тиграна Саркисяна по случаю дня рождения Католикоса Всех Армян Гарегина Второго
Ваше Святейшество, От имени Правительства Республики Армения и от себя лично поздравляю Вас с 61-летием. Желаю Вам крепкого здоровья, долголетия, неиссякаемых сил и энергии на пути осуществления Вашей заветной патриаршей миссии. Ваши новые богоугодные деяния,... подробности »
Руководствуясь пунктом 1.7 указа Президента Республики Армения УП-728 от 6 мая 1997 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Мовсес Карташян назначен заместителем губернатора Армавирской области Республики Армения.
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционной программой дорожного коридора «Север-Юг». Перейдя к вопросам повестки дня, Совет утвердил обсужденный на переговорах... подробности »