Ուրբաթ, 2 Նոյեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Երևանի Վազգեն Սարգսյանի անվան Հանրապետական մարզադաշտում ներկա է եղել «Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի գավաթ-2012» ֆուտբոլային մրցաշարի եզրափակիչ խաղին, որում մրցել են ՀՀ պաշտպանության նախարարության և Կրթության ու գիտության... մանրամասն »
Վարչապետ. ուսանողների ֆինանսական օժանդակության ծրագրերը շարունակական կլինեն
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ տեղի է ունեցել Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի (ՀԵՀ) հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Համաձայն օրակարգի` խորհուրդը հաստատել է հիմնադրամի նոր կառուցվածքը և հաստիքացուցակը, ինչպես նաև 2013 թ. բյուջեն: Նշվել է, որ հաջորդ... մանրամասն »
Ապավինելով մեր հավատքին՝ կկարողանանք հաղթահարել առկա մարտահրավերները. Տիգրան Սարգսյան
ՀՀ վարչապետ, Արարատյան հայրապետական թեմի թեմական խորհրդի ատենապետ Տիգրան Սարգսյանը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում մասնակցել է Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Ամենայն Հայոց կաթողիկոս Գարեգին Երկրորդի առաջնորդությամբ անցկացվող թեմական-ներկայացուցչական ժողովի աշխատանքներին: Ողջունելով ժողովի... մանրամասն »

Команда Министерства обороны Республики Армения стала победителем футбольного турнира «Кубок Премьер-министра Республики Армения - 2012»
Премьер-министр Тигран Саркисян на Республиканском стадионе имени Вазгена Саркисяна в Ереване присутствовал на финальном матче футбольного турнира на Кубок Премьер-министра Республики Армения - 2012, в котором встретились команды Министерства обороны и Министерства... подробности »
Премьер-министр: программы финансового содействия студентам будут продолжены
Под председательством Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна состоялось очередное заседание Совета попечителей Молодежного фонда Армении. Согласно повестке дня, Совет утвердил новую структуру и штатное расписание фонда, а также бюджет на 2013 год. Было... подробности »
Тигран Саркисян: опираясь на нашу веру, мы сможем преодолеть существующие вызовы
Премьер-министр Республики Армения, председатель Епархиального совета Араратской Патриаршей епархии Тигран Саркисян в Первопрестольном Святом Эчмиадзине принял участие в работе Епархиального представительского собрания, проводимого в предводительстве Католикоса... подробности »