Վարչապետն ընդունել է Եվրասիական միջկուսակցական խորհրդակցություններին մասնակից քաղաքական ուժերի ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Եվրասիական միջկուսակցական խորհրդակցություններին մասնակից Ռուսաստանի «Եդինայա Ռոսիա», Ուկրաինայի «Ռեգիոններ», Ղազախստանի ժողովրդադեմոկրատական «Նուր Օտան» կուսակցությունների ներկայացուցիչներին:... մանրամասն »
Բարելավվում են տրանսպորտի ոլորտի օրենսդրական կարգավորումները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ տնտեսական ոլորտը կարգավորող իրավական ակտերի բարեփոխումների խորհրդի նիստ: ՀՀ կառավարության աշխատակազմի Օրենսդրության կարգավորման ազգային կենտրոն ծրագրերի իրականացման գրասենյակ... մանրամասն »

Премьер-министр принял представителей политических сил, участвующих в Евразийских межпартийных консультациях
Премьер-министр Тигран Саркисян принял представителей участвующих в Евразийских межпартийных консультациях партий: российской партии «Единая Россия», украинской партии «Партия Регионов» и казахстанской народно-демократической партии «Нур Отан».... подробности »
Улучшается законодательное регулирование сферы транспорта
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заседание Совета по реформам правовых актов, регулирующих экономическую сферу Республики Армения. Исполняющий обязанности директора государственного учреждения «Офис по... подробности »