Հրաժեշտի հանդիպում՝ Շվեյցարիայի դեսպանի հետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Հայաստանում Շվեյցարիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան Կոնստանտին Օբոլենսկիին, ով ավարտում է իր դիվանագիտական առաքելությունը մեր երկրում: Վարչապետը բարձր է գնահատել դեսպանի աշխատանքը՝ հայ-շվեյցարական հարաբերությունների զարգացման... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը ծանոթացել է գինու և կոնյակի արտադրությամբ զբաղվող ընկերության ներդրումային ծրագրերին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսանն այցելել է Կոտայքի մարզի Եղվարդ քաղաքում գործող գինու–կոնյակի տուն «Շահնազարյան» ՍՊ ընկերություն՝ ծանոթացել վերջինիս գործունեությանը և ներդրումային ծրագրերին: Տեղեկացվել է, որ 2009 թվականից հիմնադրված ընկերությունն արտադրում է... մանրամասն »

Прощальная встреча с послом Швейцарии
Премьер-министр Тигран Саркисян принял Чрезвычайного и полномочного посла Швейцарии в Армении Константина Оболенского, который завершает свою дипломатическую миссию в нашей стране. Премьер-министр высоко оценил работу посла в деле развития армяно-швейцарских... подробности »
Тигран Саркисян ознакомился с инвестиционными программами компании, занимающейся производством вина и коньяка
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил действующее в городе Егвард Котайкской области ООО «Винно-коньячный дом «Шахназарян», ознакомился с деятельностью и инвестиционными программами предприятия. Было сообщено, что основанная в 2009 году компания производит... подробности »