ՀՀ-ում ձևավորվող քաղաքացիական հասարակությունը որակապես փոխում է ծառացած խնդիրների առաջնահերթությունները. Տիգրան Սարգսյան
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է դատախազության աշխատողի օրվա և ՀՀ դատախազության կազմավորման 95-ամյակին նվիրված հանդիսավոր նիստին: ՀՀ կառավարության և անձամբ իր անունից շնորհավորելով բոլոր դատախազներին օրվա կապակցությամբ՝ վարչապետը մաղթել է բեղմնավոր աշխատանք՝... մանրամասն »
Վարչապետը ՀՀ արդյունաբերողների և գործարարների (գործատուների) միության անդամների հետ քննարկել է գործարարներին հուզող հարցերն ու տվել համապատասխան հանձնարարականներ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների (գործատուների) միության անդամներին: Հանդիպմանը քննարկվել են վերջիններիս բարձրացրած գործնական հարցերն ու խնդիրները: Առաջին հարցով կառավարությանն առաջարկվել է ընդունել որոշում, որով... մանրամասն »

Тигран Саркисян: формирующееся в Республике Армения гражданское общество качественно меняет первоочередность стоящих перед нами задач
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в торжественном заседании, посвященном Дню работника прокуратуры и 95-летию формирования Прокуратуры Республики Армения. От имени Правительства Республики Армения и от себя лично поздравляя всех прокуроров с этим днем,... подробности »
Премьер-министр обсудил с членами Союза предпринимателей Армении волнующие бизнесменов вопросы и дал соответствующие поручения
Премьер-министр Тигран Саркисян принял членов Союза промышленников и предпринимателей (работодателей) Армении. На встрече были обсуждены поднятые последними практические вопросы и проблемы. По первому вопросу Правительство предложило принять решение, которым будет... подробности »